Oferta

Wykańczanie wnętrz – Oferta

 

Wykańczanie wnętrz – kompleksowa oferta

Pracujemy w branży już od ponad 10 lat, co daje nam ogromne doświadczenie i pozwala pochwalić się już sporym gronem zadowolonych klientów. Zajmujemy się wykańczaniem wnętrz i przyjmujemy zlecenia od tych najprostszych, po kompletne prace nad realizacją nietypowych, indywidualnych projektów. Choć wydawać by się mogło, że chociaż część prac przy wykańczaniu wnętrz można wykonać samodzielnie, w efekcie tracimy jednak czas (chociażby biegając po sklepach w poszukiwaniu najlepszych materiałów) i nigdy nie mamy pewności, że dane zadanie uda nam się wykonać należycie. Tracimy więc pieniądze, albo co gorsza nie jesteśmy zadowoleni z efektu naszej pracy i nasze marzenia o idealnych wnętrzach nigdy nie zostają spełnione. Tymczasem współpraca z doświadczoną, kompleksowo działającą firmą, taką jak M.S. Interior, pozwala na wykonanie zadania jakim jest wykańczanie wnętrz w pełni profesjonalnie. I wcale nie musi oznaczać podwyższenia kosztów, ponieważ dbając o zadowolenie klientów, staramy się utrzymać bardzo atrakcyjne, konkurencyjne ceny.

Szeroka oferta w zakresie wykańczania wnętrz

Niewątpliwą zaletą naszej firmy jest szeroki zakres usług, który pozwala na zrealizowanie przez nas całości prac nad wykańczaniem wnętrz. Dla naszych klientów to zarówno oszczędność czasu, jak i nerwów. Nie ma obaw o to, że nie uda się zgrać fachowców lub że będą oni na siebie przerzucać odpowiedzialność za kolejne etapy wykańczania wnętrza. My pracujemy od A do Z, w pełni rzetelnie i profesjonalnie, ściśle współpracując z klientem i chcąc odpowiedzieć bezpośrednio na jego oczekiwania. I tak, oferujemy wszelkie prace demontażowe, wyburzeniowe oraz wykończeniowe, w tym:

– wszystkie podstawowe prace murarskie;

– równanie powierzchni, w tym gładzie gipsowe;

– malowanie wnętrz oraz ich tapetowanie;

– tynki, glazura, terakoty, kamień, gres;

– montaż paneli podłogowych, układanie podłóg drewnianych, układanie wykładzin oraz PCV;

– montaż okien oraz drzwi, a także sufitów podwieszanych;

– instalacje elektryczne oraz hydrauliczne;

– montaż urządzeń sanitarnych;

– wykonanie mebli na wymiar;

– i wiele innych.

Zrealizujemy bez trudu zarówno zlecenie wykonania konkretnych zadań, jak i całości remontu czy prac nad wykończeniem wnętrza. Nie boimy się wyzwań, dlatego chętnie realizujemy także mniej typowe zlecenia i to zarówno te projektowe, jak i nie. Polecamy się wszystkim, którzy chcą stworzyć wnętrza w pełni odpowiadające ich potrzebom: zarazem funkcjonalne i piękne!

Bezproblemowa współpraca

Gwarantujemy, że jeśli interesuje Państwa profesjonalne wykańczanie wnętrz Warszawa natomiast jest miejscem Państwa zamieszkania – będzie nam się współpracowało bardzo pomyślnie, a Państwa dom czy mieszkanie będzie gotowe szybciej niż Państwo tego oczekiwali. Wykorzystujemy najnowocześniejsze możliwości i technologie, pracujemy sprawnie i dokładnie, zawsze starając się zachować czystość. Z nami nie trzeba się martwić o terminowość czy profesjonalizm fachowców, ani o dostawy koniecznych do wykańczania wnętrz materiałów. Wszystko robimy za Państwa! Oferujemy współpracę zarówno w samej Warszawie, jak i jej okolicach w zasięgu do 60 km. Zachęcamy do kontaktu!